| Elor a întrebat:

Sall vreau sa ii i.au baiatului meu un tel iar el mi-a spus sa ii cumpar Samsung j5 sau Huawei p9 lite nu stiu ce sa aleg, as vrea sa fie un tel bun

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Am avut j5 este ok, dar am fost foarte dezamagit de baterie... ingrozitor de proasta.
Iar Huawei p9 nu am avut dar am avut 8 si pot spune ca este ok, doar ca nu prefer sistemul de operare si toate aplicatiile inutile ce incetinesc telefonul. Eu pot spune ca nici 9 sau j5 nu sunt chiar bune, dar fiecare cum crede.

3 răspunsuri:
| Elor explică (pentru Crackman):

Dar la un buget de 1000 lei ce m.ati sfatui

| cosmavirgil a răspuns (pentru Elor):

Xiaomi Note 4x
http://www.cel.ro/......SAyNDUq-l/
garantat este mai bun si decat Huawei p9 lite pe care eu in nici 2 luni de zile l-am trimis in service - placa de baza schimbata, si cu siguranta e mai bun si decat Samsung galaxy j5!

| Crackman a răspuns (pentru Elor):

Eu propun sa cumperi un Asus zenfon 2 il am eu si sunt multumit, depaseste cam la 1200 dar pot spube ca si soul x3 de la Allview este ok la bani calitate.