| anonim_4396 a întrebat:

Sall, vreau sa imi cumpar un sistem audio 5.1(subwoofer) pentru pc, ce imi recomandati? big grin de la 400ron pana la 1500ron

12 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ia-ti logitech z 5500 e cel mai bun home cinema, sitem, cum vrei sa-l numesti tongue il gasesti si cu 1200-1300 ronwinking

| Broadband a răspuns:

Z5500 cel mai smecher sistem de pc

| maryus92 a răspuns:

Eu iti recomand Logitech este cel mai performant la ora actualawinking si se incadreaza in bugetul tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall iti pot vinde sistemu meu am un Samsung de 1000w daca te tenteaza oferta ma gasesti la id geavella2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un sistem audio 5. 1(subwoofer)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2200 ron si iti dau eu un harman-hardon statie, dvd, complet 5. 1 aproape nou, poti sa-l agati in perete sau sa-l lasi pe masa, statia are vreo 14 iesiri, poti atasa orice la el, microfon, alta statie, alte boxe, tv-uri, etc daca nu ma incel are si tv-tuner, eu l-am luat dar nu am ce face cu el. e prea mare pentru o camera normala subwoofer-ul are 3 feluri de reglaj in fine, are destule nu stiu eu sa le spun pe toate. daca te intereseaza da-mi tel la nr 0756923252

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut adi am un z550 de vanzare la 750 de roni se aude bestial

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ai nevoie de sistem am un genius ultimu model in stare perfecta luat de 3 luni cu 5 milioanelam luat si il dau cu 35 de sute lasa-mi nr daca esti interesat

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/boxe-reduceri.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| glody_8237 a răspuns:

Z5500 se incadreaza in buget sau daca vrei 2. 1 ia z2300 si asta se aude de rupe.