| CuloriHD a întrebat:

Salll...joc minecraft si cand am dat sa intru pe un server(il joc de cateva zile) imi scrie : "deconectare de catre server
proxy detectat(poate fi o eroare asa ca incercati sa dati un restart la router" am dat restart am dat si la pc dar nimic tot imi apare si nici macar nu folosesc proxy nu mi-a mai aparut niciodata...
Dau funda celui care ma ajuta

1 răspuns:
| Boru_Daria_Maria_1984 a răspuns:

Ar trebui sa incerci alt server.Acel server are prea multi playeri, ori nu iti merge 'netu. Cauta un server pe google. Daca vrei iti dau eu, doar sa imi spui ce versiune ai happy