| Cold a întrebat:

Salll TPU :d am si eu o intrebare tongue mi-am facut windowsul si nu mai am cd-ul de la placa video/audio stiu doar ca placa video este Nnvidia g force 6150 sau ceva de genul nu mai stiu sigur... de unde pot lua si eu driverul un link plss big grin tongue

4 răspunsuri:
| Revolt666 a răspuns:

Daca ai vista sau 7 dai in device manager si le cauta singur daca dai update
daca nu cauta pe google straight face

| Insidee a răspuns:

Puteai sa cauti pe google...
http://www.nodevice.com/driver/GeForce_6150/get37219.html
Vezi daca merge

| Cold explică:

Am cautat pe google nu am gasit nimic si nu am windows 7 straight face

| Cold explică:

Si inca ceva. nici placa audio nu merge. straight face am incercat cu realtek dar imi da eroare la instalare
ce alte drivere mai sunt? pentru placa audio :-s?