| Laur001 a întrebat:

Salll TPU (help me plzzzz). vreau sa instalez windows...dau restart la pc si apas orice butonn dar nu mere am incercat sa instalez si direct din my computer dar imi da eroare si app nu stiu cum sa setez biosul dar nu stiu dc de mult acum 1 an cand am instalat windowsu imi apare o chestie sa apas f1 ca sa pot aprinde pc plz nu vreau misto[-o

2 răspunsuri:
| lucav98 a răspuns:

La mine pornesc pc-ul bag cd-ul in dvd ul lui si cand porneste pe acolo la bios cu cd urile apeso pause break (vezi ca e in stanga langa num lock) si apoi F11 dar nu stiu cum e la tine cauta pe net tutoriale.

| Laur001 explică (pentru lucav98):

Daaaa...pai degeaba apas k imi iese din pauza si kontinua dupa trebuie sa apas f1 ca sa continue....mai multe raspunsuri