| JackDaniellz a întrebat:

Salllt TPU
Va rog rasp pentru intrebare
Sunt nou pe acest site si am nev urgent de rasp la întrebarea asta
Am un cont f vechi de Yahoo mail nu l pot gasi nu mai stiu parola
Am dat sa o trm in msj la nr meu de tel am alt nr de tell acum ala era f vechi e expirat acum numarul ala
Am dat sa trimit pe mess, il trm pe un mess de al lui tata asa zice a uitat pass si la ala Cum o pot recupera altfel?
Dau fundita
Va rog

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Mesaj pe numarul de telefon care l-ai pus cand ai facut contul, intrebarile de siguranta si adresa de mail alternativa. Daca nu merge nimic din toate astea spune-i doar bye bye. Nu mai ai cum sa il recuperezi.