| maryan9844 a întrebat:

Sallut all. Am si eu o problema cu un sistem audio 5.1 nu imi merg toate boxele, imi merg doar 2. Pe cablurile de la boxe nu scrie nimic adica ( Fl, FR, S, L etc) Pe subwoofer scrie Fl, Fr dar nu stiu ce boxe trebuie bagate acolo. Sistemul 5.1 este http://s1.emagst.ro/......c_9nfo.jpg Care ma puteti ajuta adica cum s bag boxele.

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Acest sistem 5.1 vrei sa il folosesti la computer sau dvdplayer? Astept raspuns ca sa iti pot raspunde.

| maryan9844 explică:

Computer