| abczzz45 a întrebat:

Sallut. am o problemuta cu calculatorul : Oricate fisiere as sterge din Lokal Disk (C) imi apare ca am 0 byti liber. Este vreun virus? Raspunde-ti plz.

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Da. este un worm care face selfreplicate pana iti umple harddiskul.

E usor sa-i omori procesul si dupa sa il stergi, daca te pricepi.

| thekillerboyka a răspuns (pentru Seby90):

In sfarsit un raspun catus de cat inteligent, apropo bai "facuti la nimereala" ce sunteti, daca sunteti praf in domeniu, taceti naibii din gura ca incurcati omu. PROSTIILOR!

| abczzz45 explică (pentru thekillerboyka):

:X bine zis

7 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Posibil sa fie (virusi care creeaza sau adauga in fisiere biti la nimereala). incearca totusi mai intai sa stergi toate fisierele temporare cu ccleaner http://www.piriform.com/ccleaner/download
daca problema persista inseamna ca ai un virus si fa o scanare cu combofix www.bleepingcomputer.com/download/combofix/ si/sau kaspersky virus removal tool http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Kaspersky-Virus-Removal-Tool.shtml

| Predator30 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul ii cel mai bine s-ar putea sa fie un virus s-ar putea sa fie altceva deci reinstaleaza windows-ul.

| Petre_Alexandru_1995 a răspuns:

Dupa ce ai sters fisierele goleste si cosul de reciclare iar apoi verifica faca ai spatiu liber!

| ILIKEBLUE a răspuns:

Cea mai buna solutie e sa iti reinstalezi windows-ul si sa formatezi tot ca nu stiu exact virusii!

| mariuscrs a răspuns:

Incearca sa-i dai o defragmentare, in caz ca iti face la fel reinstaleaza windows-ul.