| craciunvlad10 a întrebat:

Sallut care ma poate ajuta si pe mine:acum mi-am facut windowsu si ca sa imi instalez placa vidio imi trebuie Intel grafic sau ceva de genu si nu stiu cum sa fac rost sa decare imi trebuie ca imi scrie ca nu e compatibil cu windowsul.Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| jhonny999 a răspuns:

Pentru recuperarea driverelor lipsa foloseste metoda urmatoare.
Scrii in Google Touslesdrivers, click pe Mes drivers.descarca programul Maconfig.si install click pe butonul Lancer Detection, iti va scana PC si iti va afisa driverele lipsa, sau versiuni mai noi la driverele compatibile cu computerul tau. descarca drivarul video si install