| AnonymousMLG a întrebat:

Sallut TPU!
Am o mare problema!
Tastatura mea tot spameaza xxxxxxx in continuu.
Cum pot sa opresc tastatura? am Marvo scorpion KG749
DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te-ai uitat incontinuu la xxx

| IIIshaneIII a răspuns:

Sau ai un virus, asa credeam si eu ca e de la tastatura (tastatura cumparata de 2 zile), dupa reinstall de windows nu am mai avut probleme

| alexwahl a răspuns:

Salut! Ti-a ramas blocat butonul, sau are un corp strain intre bunton si capac.

| AnonymousMLG explică (pentru alexwahl):

Cum as putea sa-l scot? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

| alexwahl a răspuns (pentru AnonymousMLG):

Trage butonul afara cu atentie. Poti folosi un cutit. Eu nu pot sa ti garantez ca asta e problema.

| KanekiMalai a răspuns:

Nu mai cumpara taste de la marvo ca asa am patit si eu

| IIIshaneIII a răspuns (pentru KanekiMalai):

Tastaturile marvo sunt foarte bune, am avut un kit wireless marvo la 60 de lei,care au mancat multe coji de seminte,cola, chipsuri, scrum, etc in final a picat astatura de la o cana cu apa, mouse-ul e bun si acum dar il tin de rezerva