| AnonymousMLG a întrebat:

Sallut TPU! Am o problema destul de grava la calculator (cred)
De fiecare data, cand inchid orice: joc, aplicatie, google chrome, etc.
Observ ca procesul nu se inchide din task manager, si face o groaza de lag
Cum pot rezolva situatia?

5 răspunsuri:
| AdreAdre a răspuns:

E ceva din windows. Reinstaleaza-l. Plus ca nu stiu ce lag iti fac tie programele, ca doar nu ai single core din 2003.

| AnonymousMLG explică (pentru AdreAdre):

Am AMD Athlon x2 250 3.01 GHz

| AnonymousMLG explică (pentru AdreAdre):

Vreau sa-ti mentionez ca am si virusi

| Yleana a răspuns:

Ai incercat sa il inchizi direct din task manager?

| Bogdan26E a răspuns:

Incearca sa-l inchizi direct din task manager ar trebui sa mearga. Toate bune