| YoMsG a întrebat:

Sallut TPU, ma puteti ajuta cu ceva mi-am luat fraps sa filmez cu el in jocuri.si dc filmeaza doar 29 de secunde cum sa fac ca sa filmeze cat vreau?

3 răspunsuri:
| pickolo a răspuns:

Filmeaza 29 de Secude fiindca este versiunea FREE happy Iti trebuie licenta pentru a filma sa zicem 20 min. Dar poti folosi si Bandicam si sa faci videurile in Windwos movie Maker HD happy Sper ca tam fost de ajutor! Bandicamul este free si filmeaza 10 min fara oprire happy

| YoMsG explică (pentru pickolo):

Am luat de pe internet versiunea completa si acum pot filma cat vreau.

| pickolo a răspuns (pentru YoMsG):

Pai ai nevoie de o licenta. si asta costa $