| Sl0 a întrebat:

Sallutare.Stau in Iasi si Cartierul Tatarasi si vreau sa cumpar un PaysafeCard.Stie careva la sigur vreun magazin prin apropiere?
Am fost la cateva si nu aveau, am folosit si harta si nu au.

Vreau sa merg la sigur, nu sa tot intreb!

Funda!

2 răspunsuri:
| Sl0 explică:

Am gasit, multumesc celor ca nu au raspuns.IN fata la MOLDOVA MALL.

pa si funda mie :X

| Gaby33 a răspuns:

Ca sa nu te mai deplasezi data viitoare, poti intra aici: http://ro-ro.paypoint.com/localizare-comerciant si gasesti cel mai apropiat punct PayPoint. E mai simplu.