| voinead2011 a întrebat:

Salluutari, am un monitor Samsung SyncMaster 920N. Dar, cand aprind PC-ul, imaginea de pe monitor apare 1-2 secunde apoi dispare. Beculetul verde ramanand aprins. De la placa nu poate fi deoarece am pus un alt monitor, si functiona perfect. Ce poate avea monitorul?

1 răspuns:
| Daniels23 a răspuns:

E posibil sa se fi dus un condensator de la el, du-te cu el la un service, si o sa te coste in jur de 10 lei, condensatorul e prin jurul sumei de 3-4 lei, iar manoper asa zicem 6 lei.