| introduaicinumele a întrebat:

Sallz! Am cautat pe Google numele meu si am gasit acolo facebook-ul meu (acum l-am dat privat), pozele din Picasa (le-am dat private) si alte chestii de-ale mele. In ziua de azi nu mai avem deloc intimitate pe net? Chiar asa! Exista vreun program care sa-mi arate toate conturile facute pe o adresa de mail ca sa mi le pot sterge, sau ceva de genu. Nu vreau sa mai fie info despre mine pe net si sa le fac pe toate private dar la cate sute de conturi mi-am facut am mai uitat de ele si vreau un prog care sa-mi arate toate conturile facute pe un mail, exista? FUNDOI sau FUNDOAIE ce vreti si vot pentru cei fara fundahappy

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Cand iti faci un cont pe un site, trebuie sa bifezi o casuta cum ca esti de acord cu ToS (Terms of Service). Pune mana si citeste macar o data ToS-ul in intregime si poate o sa te lamuresti.

(Se specifica ca indexarea facuta de catre motoarele de cautare nu intra in competenta lor).