| just0stefana a întrebat:

Saltare TPU...
am o mica problema! eu fac poze pe o filmare in BSplayer si nu imi gasesc pozele in calculator, am cautat peste tot si nu le-am gasit; aveti vreo idee unde ar potea fi? daca nu... spuneti-mi cu care alt program mai pot face poze pe o filmare si sa le gasesc totusi in calculator!

Răspuns Câştigător
| Mike23 a răspuns:

Ti le salveaza in folderul in care ai instalat bsplayerul de exemplu la mine e C:\Program Files\Webteh\BSplayerPro, daca nu iti amintesti unde l-ai instalat poti da search in pc cu numele bscap si o sa iti apara acolo toate pozele care le-ai facut.

3 răspunsuri:
| gabor_8975 a răspuns:

Apesi pe butonu de deasupra lu` INSERT
pe PRT sCREEN
si dupa intri in paint si apesi CTRL+v SI alegi unde sa se salveze:]

| TJohannaB a răspuns:

Daca ai camera video si este un program care trebuie instalat daca faci poze si dai pe un buton sus undeva iti arata o filmarere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi BSplayer, click dreapta pe el, optiuni, preferinte apoi la captureaza cadru te uiti in dreapta si vezi destinatia unde iti trimite imaginile facute(poti sa schimbi sa ti le dea pe desktop)