| extasycash a întrebat:

Saltut TPU! Din cauza windows-ului sunt deconectat de cateva ori pe zi de la internet si nu pot sa ma reconectez decat daca restartez laptopul. Nu am timp sa reinstalez windows-ul, cel putin nu saptamana asta. Intrebarea mea este: Ii fac vreun rau laptopului daca il restartez de circa 5 ori pe zi? Va rog explicati-mi. FUNDA

3 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Restarteaza windowsul alta solutie nu cred ca ai... mai cauta pe google poate gasesti vreo solutie

| vladionut94 a răspuns:

Poate trebuie reinstalat driveru de la placa de retea sau esti pe rds unde se tot deconcteaza happy

| extasycash explică (pentru vladionut94):

Stiu ca e de la windows dar eu voiam sa stiu daca e afectat laptopul de la atatea restart-uri.