| mariuscraiova a întrebat:

Salu TPU! Am si eu o problema cu internetul de la rds.Eu cand instalez windows nu mai imi creez conexiunea la rds ca eu nu am username si parola data de ei. S-ar putea din cauza asta sa am conexiunea la internet mica.plzz fundita

3 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nu nu cred eu rar bag parola si username conteaza mai mult de windows de exemplu un windows 7 pe langa un windows xp e varza sti cum merg jocurile pe 7? vai dezastrulaughing

| Gabriel_3333 a răspuns:

Nu are nicio legatura.Eu de exemplu am acasa internet de la rds cu username iar la serviciu este tot rds dar fara conectare. Furnizeaza datele de net automat fara logare ceea ce este de altfel si mai simplu. O cauza pentru viteza ta mica(in caz ca ai observat ca merge mai prost) este faptul ca rds nu garanteaza o viteza fixa asa ca ei iti pot da ca de exemplu 10 mb download iar in alta zi sa ai doar 3. Mi s-a intamplat si asta dar de facut nu ai nimic ce sa faci fiindca in contrat nu garanteaza ei mai nimic (excrocii de ei) happy

| stefichim a răspuns:

Poti suna la rds si sa-i spui datele din contract si poate iti dau ei un user si parola. dar ar fi trebuit sa ai user si pass. poate ai pierdut-ohappy