| theandreicuriosulXbox360 a întrebat:

Salu TPU cum pot vedea cat mhz imi merge la ram maxim ca vreau sa-mi iau rami pentru laptop, ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| alexandru0sorin a răspuns:

E ok man am auzit ca e nicio problema daca i-ei rami mai rapizi ca cica se incetinesc ei singuri daca sunt probleme big grin

| theandreicuriosulXbox360 explică (pentru alexandru0sorin):

Da dar daca iau rami mai rapizi o sa se arda placa de baza? am o placuta de 4gb vreau sa-mi iau inca una.am laptop Lenovo-g50-80 unde imi arata cata viteza am

| alexandru0sorin a răspuns (pentru theandreicuriosulXbox360):

Nu stiu man dar nu vad d ce sa-r arde

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alo! Trebuie sa ne spui denumirea si modelul laptopului. Nu merge asa pe "neve"!