| anonim_4396 a întrebat:

Salu TPU!
E posibil sa folosesc internetul de la laptop pe mobil si tableta fara router? Cum? Am incercat cu Connectify insa nu a mers.
Merci anticipat.

7 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Nu se poate. Cu router poti folosi doar la laptop si tableta, pentru mobil iti trebuie internet furnizat de operatorul de telefonie mobila, nu poti folosi de la router.

Răspuns utilizator avertizat
| vlad11222343 a răspuns:

Nu nu are cum sa mearga fara ruter

| ElektroBoom a răspuns:

Daca ai Windows 7/8/8.1 poti folosi Virtual Router Plus.Este foarte simplu de utilizat.

| Geitigy a răspuns:

Poti utiliza internetul pe mobil prin operatorul de telefonie mobila, sau daca ai wifi pe telefon si esti aproape de un modem care emite semnal wifi, ai internet pe mobil big grin

| Bogdy21211 a răspuns:

Nu se poate! Doar daca ai cartela frog (la telefon)