| anonim_4396 a întrebat:

Salu TPU recent am cumparat o imprimanta HP Deskjet Ink Advantage 1515, am consumat tusul color l-am dus la un magazin sa mi-l reumple iar acum scoare numai anumite culori si nici pe alea nu le scoate bine,va rog ajutati-ma, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Iliuta_Spiridon_2000 a răspuns:

Din punctul meu de vedere cred ca s-a uscat tusul si trebuie sa cumperi alt cartus.
Eu am o imprimanta Canon si am reumplut singur cartusul si nici mie nu merge.Nu tebuie tinut la caldura!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pune mana si citeste manualul, ca spune acolo ce sa faci, ai o optiune in propietatile imprimantei! Iti las placerea sa o de scoperi! Cititi manualele fratilor, ca de aia vi se dau!

| aloken a răspuns (pentru Iliuta_Spiridon_2000):

Mersi ai a vut dreptate.