| MarianDeluise a întrebat:

Saluit!

Azi Dimineata cand am aprins pc-u, dupa 10 minute s-a stins asa dintr-o data
Apoi cand am dat sa se aprinda, dupa cateva secunde a inceput sa miroasa rau a incins si a ars.
In timp ce se aprindea se tot stingea, apoi dupa cateva incercari s-a aprins.
Intrebarea este : Ce piesa din pc ar putea fi pe duca?
Mentionez ca toate coolerele momentan functioneaza.

Răspuns Câştigător
| georgetzop a răspuns:

Probabil sursa

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cel mai probabil sursa e cea care iti face probleme.

Răspuns utilizator avertizat
| CoL00SaL a răspuns:

Eu ma gandesc ca sursa...Scoate sursa si inlocuieste-o cu alta su imprumuta de la cineva.Bafta!

| Anonim693 a răspuns:

Daca ti-ai "aprins" PC-ul nu ma mir.

| Geitigy a răspuns:

Incercati sa-l curatati, pentru ca un pc sa functioneze cat mai bine trebuie curatat o data la 2 saptamani, astfel vezi evita posibilele scurc circuite

Răspuns utilizator avertizat