| Florinakeflorin123456789 a întrebat:

Salul TPU! Am achizitionat un Nokia lumina 520 mi-am facut cont Microsoft pentru jocuri si aplicatii. Problema este ca nu imi da voie sa le cumpar imi spune sa configurez functia familie. Cine ma ajuta FUNDA... Ps : repedeee

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Reseteaza telefonul si fa alt cont, unul in care sa spui ca ai macar 18 ani sau chiar mai mult

1 răspuns:
| Florinakeflorin123456789 explică:

Încă o problema : se poate pune ca ton de apel o melodie de pe card adică de ex vreau sa pun ca ton de apel (grasu xxl - turbofin ) cum fac? Ca mă disperă stau de 2 zile si mă chinui! Ajutati-mă va rog