| anonim_4396 a întrebat:

Salur TPU!
Am nevoie de ajutor... De curand am dorit sa ma joc asphalt 6 pe tel (Allview p5 quad). De instalat merge, de compatibil ii compatibil, de jucat poate fi jucat...dar exista o sigura problema in "paradis"
Telefonul vine si cu bittdefender instalat... revenind la problema, nu stiu dc atunci cand ii dau scanare imi da cum ca asphalt 6 ii virusat (il descarc de pe gameloft live, aplicatie preinstalata). Versiunea anterioara a bt deff nu gasea nici un virus la asphalt dar de cand ii updatat numai cu virus imi apare.
Cum sa fac sa ma pot juca asphalt 6? (Nici o alta versiune nu mer, nu este compatibila decat 1.0.1
Dau funda la raspunsul cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai incearca sa dezactivezi bitdefender-ul(de la setari ii dezisntalezi actualizarile apoi vezi daca iti da voie sa o dezactivezi). Daca nu, nu mai actualiza bitdefender-ul. Numari rele fac antivirusiia stia de telefon, mamanca bateria mai repede, te bat la cap aiurea...mda...
2. De e nu incerci aspthalt 8 big grin

| razzviy a răspuns (pentru sltlp):

Nu e compatibil cu versiunea mea asphalt 8... Crezi ca nu am incercat broken heart

1 răspuns: