| Sarcopt a întrebat:

Salurare! Am un TV Samsung 32j5500 şi am observat că între ramă şi ecran se vede o fantă de lumină albă, doar dacă te uiți foarte atent. Aveți idee dacă se poate defecta ceva sau e ceva normal? Se vede perfect, nu am probleme cu pixeli.

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Asa se vede si la unele telefoane, e normal.Nu ma pricep la chestii de genu dar stiu ca e normal.Chestia aia alba laughing se afla in spatele oricarui ecran de televizor, telefon etc.Nu ai de ce sa iti faci grijiwinking

1 răspuns:
| Sarcopt explică:

Ştiu că e o baghetă cu leduri, dar nu ştiam dacă e vreo problenă dacă atinge ecranul de acele leduri