| Nemeessis a întrebat:

Salut!
A folosit careva țigara electronică Aramax Power 5000 mAh?
Dacă da, îmi puteți spune avantajele și dezavantajele pe care le are? Am auzit că rezistența se arde foarte rapid, cam la 2-3 zile, este adevărat?
Doresc răspunsuri din propria voastră experiență, nu de pe internet.

Răspuns Câştigător
| XeNo1999 a răspuns:

Da într-adevăr așa este, am avut-o și eu înainte să îmi cumpăr Smok Kit X Priv 225W.

Nu sunt bune de nimic, nu am schimbat niciodată așa de repede atâtea rezistențe pe lună cum am făcut cu Aramax Power.

Oricum cele mai bune sunt cele de la Smok din punctuleu de vedere deoarece bateria ține mai mult, nu scapă lichid după 2/3 luni și nu trebuie schimbat des. Ți-o recomand chiar pe aceasta care o am eu.

Sper că te-am putut ajuta.