| anonim_4396 a întrebat:

A-si dori sa aflu si eu, numerele de telefon in decurs de o luna, care m-au apelat, cum pot afla? Apropo am cartela privata, nu pe abonament. Pentru ca m-a sunat cineva important si nu am salvat numarul, si vreau sa-l aflu. Astept raspuns.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti raman in telefon la apeluri numerele care te-au apelat. Daca nu le-ai sters intre timp.Numai ca nu stii de la cine sunt.

| sofia_1672 a răspuns:

Pote daca suni la astia de la orange si ii rogi o sa_ti trimita o lista prin fax cu apelurile primite.in alta tara se poate nu stiu daca si in romania.