| anonim_4396 a întrebat:

A-si vrea sa cumpăr un smartwatch.
Stiti unul bun cam pana in 200? M-am gândit la un Mi band 4, e super doar ca nu e smartwatch, e bratara fitnes, sa am aplicatii pe el vreau. Unul sub 200 lei! Nu a-si vrea sa investesc prea mult, ca oricum nu ma tinelaughing

27 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pe eMAG, altex ai cautat? Poate e si acolo, pui limita de pret si iti da pe toate pana in 200 zic eu.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Am cautat pe ambele!

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, ce sa zic, nu ma pricep la ce vrei sa iei, daca acolo nu ai gasit, nu stiu ce sfat sa-ti dau, unii nu cauta, de aia iti zisesem!

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Bine,multumesc!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai de ce sa nu te tina? Ai grija de el, iei unul cum trebuie, te tine. Buba e ca unul care sa merite e undeva pe la 60-70 de dolari cel putin. Asta daca il iei direct din China. https://www.aliexpress.com/item/4001039553887.html - din pacate e mai mult fitness, nu ce vrei tu.

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am văzut acest model, e interesant!

| Wr3nch a răspuns:

La 200 nu gasesti nimic decent. Macar 500, gasesti Huawei watch gt sau fitbit mai vechi la banii astia.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

După ce recenzii are laughing nu prea imi place

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Speram sa nu le vezi laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uite asta eu zic că e ok
https://m.emag.ro/......DTWDG8BBM/
Majoritatea sunt mulțumiți de el

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am ochi buni laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da puiuț happy :p

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Totusi cred ca o sa imi iau in Mi band 4, vad ca toata lumea e mulțumită!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E mai bun ăla care ți l-am dat eu, i-ați atunci mi band 4 daca vrei happy a meu e puțin mai scump sper că nu vrei să îl iei din cauză că nu îți permiți.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Contează să aibă ce cauți tu la un smartwatch

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi permit happy
E prima dată când cumpăr asa ceva, am vazut la Mi band 4 recenzii bune si arata si frumos!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îl iei mai mult că arata frumos că îți place ție cum arată și e și ieftinake

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar și la ce recenzii are...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine draga daca tu spui.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-am facut comanda! Mi band 4 happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A fain, bravo!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

winking

| SasaSasa2000 a răspuns:

Ați recomand ceva de la Huawei, sunt bune, am și eu una, însă e alt model. in fine au o aplicatie pe telefon și poți personaliza brățară, cum vrei tu.
https://www.vivantis.ro/......black.html

| anonim_4396 explică (pentru SasaSasa2000):

Dar Xiaomi Mi band 4? Stiu ca este o aplicatie

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi Band 4 e foarte misto, dar sa stai cu ochii pe el sa il prinzi la ~100 RON. E o aplicatie, desigur. Chiar mai multe. :)
Hmmm. Delicios! https://www.pcgarage.ro/bratari-fitness/xiaomi/xiaomi-mi-band-4-black/
si un voucher de 1% pentru pretul asta- nu e mult, dar e si asta o reducere - pe care o poti folosi la orice fel de produse si alta data, chiar daca iti iei un laptop de 2000 EUR: 92WQ7UMX

| Costellino a răspuns:

As lua un smartphone watch in locul tău https://www.ebay.co.uk/itm/264607585098