| eduard29 a întrebat:

Salut,
Abia ce mi-am luat un Orange Dabi(Alcatel OT 3040) si vreau sa stiu si eu de unde imi pot lua niste jocuri sau aplicatii pentru ca in app store nu gasesc aplicatii iar jocurile nu merg sau sunt cu bani.
Am cautat pe net am vazut ca nu prea sunt jocuri pentru. tel. asta pentru ca nu are java sau nu stiu ce.
Poate ma puteti ajuta.
Va salut.

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti descarca aplicatii si jocuri pentru telefonul tau Orange Dabi prin intermediul magazinului de aplicatii, aflat in meniul telefonului, intitulat "Apps" (Toate aplicatiile).

Cu prietenie,
Orange Helper.

| eduard29 explică (pentru OrangeHelper):

Repet jocurile nu merg deoarece cred ca, costa ceva baniwinking iar despre aplicatii va pot spune tot eu ca e doar unawinking

| MEMBRULPATRUSUTE a răspuns:

Fa urmatori pasi:
1. intri in aplicatii
2. toate aplicatiile
3. Categories (sus, este coroana si trei lini si tu dai pe cele trei lini)
4. dai pe game
5. iti alegi jocul
6. ai nevoie de internet

| 12345678912345 a răspuns (pentru MEMBRULPATRUSUTE):

Am si eu tot la fel Orange dabi dar nu merge le iei tot cu bani

| sebi244 a răspuns:

Pentru jocuri scrie pe google
game.vxp si alege ceva si le downloadezi