| Vladdy55 a întrebat:

Salut, accidental am prins acea consola de net între birou și perete, iar in rezultat acel "capac" de deasupra a crăpat și au mai apărut și ceva zgârieturi, dacă o sa ii sun pe cei de la rds&rcs o sa îmi ceara sa îl plătesc sau îl vor schimba? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca functioneaza eu zic sa-l lasi asa. Ca il vei plati. Ăla e router nu consolă.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti vor cere sa-l platesti, inainte sa ti-l schimbe, fiind clar ca este spart din vina ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica routerul? daca functioneza nu ai de ce sa suni pe nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica routerul?