| RizescuMarian a întrebat:

Salut,acum 1 luna am vazut ca nu imi mai merge suntetul la laptop si am zis sa il duc de unde l.am luat aveam garantie, cand imi vine inapoi acasa sa aud ca mi.sa ars placa de baza, a mers o luna si acum dupa o luna de cand l.am facut am dat drumul la muzica si s-a intrerupt putin si nu se mai aude iar tin sa precizez ca imi merge driverele si pictograma imi arata ca merge si cand bag castile imi merge...de la ce poate fii?

2 răspunsuri:
| Jonas94 a răspuns:

Du-l iar la garanție, probabil nu i-au conectat bine difuzoarele la placa de bază.

Bula
| Bula a răspuns:

Ti-ai cumparat un laptop ieftin, care nu rezista nici pe perioada de garantie.
Du-l iarasi inapoi in garantie si ai grija ca remedierile facute sa fie scrise pe certificatul de garantie, deoarece la a 3-a defectare ai dreptul sa ceri alt aparat sau banii inapoi.