| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2-3 ani mi-am facut un email, am pus numarul de telefon pe care il aveam atunci, acum numai am acces la acel numar, am rupt cartela si am aruncat-o. Iar acum imi trebuie din nou acel email, dar nu am mai intrat pe el de mult timp si acum mi-a spus ca imi trebuie codul pe care mi l-au trimis ei pe acel numar, ce pot face sa intru pe acel cont, am mare nevoie de ajutor!

Funda.

1 răspuns:
| tpuuser999 a răspuns:

Depinde la ce provider ai facut adresa. La Google se poate reseta si prin alte mijloace (de ex intrebarile de securitate, data nasterii pe care ai trecut-o cand ai facut contul, o poza cu permisul de conducere). In general se rezolva prin link-ul de "Am uitat parola/Forgot my password", dar daca nu ai toate informatiile poti sa le trimiti un mail la adresa de suport si sa le explici situatia.