| AlexandruInu a întrebat:

Salut,acum 2 luni am cumparat un ceas mecanic automat de la Daniel Klein,ceasul a lucrat impecabil, doar ca acum 2 zile,l-am udat putin,a facut cred ca,condens si azi dimineata cand l-am pus la mana, nu a mai mers. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Dacă e original... ai luat chitanța și te prezinți cu el la magazinul de unde l-ai luat.

| AlexandruInu explică (pentru NGheorghe):

Este original, am toate actele de la el, dar din cate am inteles ei nu raspund pentru asta.