| Emanuel_Angel_1989 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am luat un iPhone 5S de la un văr si mergea fara probleme.
Dar aseara am iesit cu el in ploaie pentru ca trebuia sa merg acasa si fiind bezna am activat blițul. Telefonul se udase oricat am incercat sa il feresc. Ideea e ca de atunci cateodata incepe sa intre singur in aplicatii dar altadata merge impecabil
Dar cel mai des patesc asa cand e la incarcat si umblu pe el! Nu il mai pot duce la garantie pt ca are 3 ani telefonul. A mai patit cineva? Si cat m-ar costa service-ul? Mersi frumos!

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

E telefon sau lanterna?