| marianghigeanu a întrebat:

Acum 3 săptămâni am actualizat androidul de la 5 0 1 la 6 0 1. Pot să revin la versiunea anterioara

4 răspunsuri:
| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Nu inteleg de ce vrei sa ai versiunea vehche de Andoid OS, bine daca iti placea mai mult launcher-ul ulterior asta ar fi un motiv!
Daca vrei sa ajungi la versiunea de andoroid ulterioara va trebui sa aduci telefonul la setarile din fabrica, cred ca stii de unde poti da Reset din fabrica a telefonului, nu?

| marianghigeanu explică (pentru nopainkiller):

Da dar nu merge ii da tot actualizat

| apocaliptic77 a răspuns:

Sfatul meu, ramai la versiunea asta(marshmallow), instaleaza aplicatia DOZE, si sa vezi cum bateria ta va trai mai mult.

| denyzo a răspuns:

Daca intr-adevar iti doresti,
Incearca:
https://www.youtube.com/watch?v=K7kkWr3PLKY
Fisierele pe care le ai, le poti muta pe un card pentru a nu le pierde definitiv. Si cand faci reset-ul sa nu ai cardul in telefon!
Succes.