| alex2009 a întrebat:

Salut acum am vrut sa instalez un program care iti arata cata energie electrica consuma pc-ul dar in timp ce se instaleaza programul apare eroarea 1001 si instalarea se opreste stie cineva ce inseamna aceasta eroare? Programul care am vrut sa il instalez se numeste Joulemeter. Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai simplu si adevarat este cu http://www.smartbuy.ro/......28178.html ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, suntem multi care am patit la fel. Deocamdata asteptam.

| Fe_Petrus_1981 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mie me-a aparut de cateva zile dar numai cand intru sa vad un ads pe un anumit site, este vreun program care ar putea repara eroarea asta?