| anonim_4396 a întrebat:

Salut, acum aproape o luna mi-a fost dezactivat contul de Insta (pagina de memeuri) "Your account has been disabled for not following our terms. You won't to be able to log into this account and no one else will be able to see it.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este clar ca "buna ziua" ca te-au informat de dezactivarea irecuperabila a acestui cont!

Tu-au scris asa:
"Contul tau a fost dezafectat pentru ca nu ai urmat termenii nostri (se refera la termenii de utilizare a Instagramului).
Tu nu vei mai putea sa te loghezi in acest cont si nici altcineva nu il mai poate vedea".

| Catrice a răspuns:

Nașpa.

| Mirel4412 a răspuns:

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și care-i întrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instagram este de cacao. Eu îmi șterg singur conturile.

Răspuns utilizator avertizat