| Andrewquq a întrebat:

Acum cateva luni am descarcat o apliatie pe Android care te invata cum sa creezi anumite programe, virusi sau cum sa comunici cu prietenii folosind terminalul (cu scop educativ). Aplicatia avea si un link catre un site care continea in mare parte aceleasi lectii, pe capitole. Acestea erau create de o singura persoana, un baiat de pana in 17 ani. Interfata aplicatiei era neagra.
Imi poate spune cineva cum se numea aplicatia sau site-ul?

6 răspunsuri:
| Andrewquq explică (pentru ponturi):

Nu este aceasta

| ponturi a răspuns (pentru Andrewquq):

Mai caut si revin cu alta ok...

| Andrewquq explică (pentru ponturi):

Multumesc mult pentru efort. Am cautat-o si eu, dar nu o mai gasesc