| DoarAlin a întrebat:

Acum cateva minute, am pornit pc-ul și mi-a apărut un fel de eroare...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Erori pot apare mereu. Daca nu spui si ce eroare, degeaba pui aceasta intrebare.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Care este eroarea?

| DoarAlin explică:

Pai eu am scris mai multe detalii, dar nu stiu de ce nu a aparut in întrebare tot ce am scris. În fine, cand am deschis pc-ul, îmi disparuse tot de pe desktop, scurtaturile, bara de start, absolut tot. Mi-a mai ramas doar iconita de la mouse atat. I-am dat restart de vreo 5 ori, nimic, am incercat și cu alt+ctrl+delete... nici-un rezultat... a rămas tot acelasi fundal negru si gol. Oare trebuie sa schimb windows-ul?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru DoarAlin):

Incearca sa instalezi asta: https://www.malwarebytes.com/premium/ Fre Trial. Daca nu da un rezultat poate fi defect mouse-ul (inlocuieste-l!) dar si mufa in care esyte bagat sau chiar placa de baza. In final va trebui reinstalat Windowsul.

| LinxCont a răspuns:

Pot fi si probleme cu hard disk-ul (poate s-au sters date de pe hard disk cu ocazia unei intreruperi de curent). Se poate da o scanare pentru erori. (click dreapta pe partitia C in Explorer, Properties, Tools, Check,...)
Reinstalarea windowsului ar rezolva problema.