| RaiciuCatalinAdrian a întrebat:

Salut, acum cateva zile am primit pc-ul acasa si am o problema cu placa video cred. In jocuri dupa un timp primesc un fel de crash adica (monitorul se stinge si la cateva secunde se stinge tastatura si mouse-ul iar pe placa de baza se aprinde un led) dupa ce repornesc pc-ul imi apare asta la notificare "Default Radeon WattMan settings has been restored due to unexpected system failure".
Tin sa mentionez ca folosesc win 10 pro. Help

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna i pe ăia care ti l au facut, fiind in garantie ei sunt obligati sa il repare gratuit, de unde ai primit pc ul acasa? A fost la reparat?

| RaiciuCatalinAdrian explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pc e nou l-am facut la cei de la infocenter Craiova. O sa il duc la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video nu are probleme e de la sursa.

| RaiciuCatalinAdrian explică (pentru anonim_4396):

Am o sursa recomandata de cei de la pc garage pentru placa de la seasonic 620 w

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Gaseste un program sa-ti spuna temperatura microprocesorului. Banuiesc ca asta se intaimpla, ti se incalzeste microprocesorul prea mult.
Uite aici https://openhardwaremonitor.org/