| TheDevilOne a întrebat:

Salut, acum cateva zile mi-am adus aminte de un joc mai vechi pe care l-am vazut la un prieten acum 2-3 ani si nu mai stiu cum se numea, semana un pic cu prince of persia si imi aduc aminte ca la un nivel iesea dintr-un tunel subteran si ajungea intr-o arena si trebuia sa se lupte cu un monstru urias si parca folosea o arbaleta si o sabie dar nu sunt sigur.
P. S. Nu e prince of persia the two thrones
Stiu ca nu am dat cine stie ce detalii dar sper ca ma puteti ajuta.

2 răspunsuri:
| Hayat a răspuns:

Fra astea sunt niste jocuri asemanatoare: God of War 1 si 2, Blood Rayne, seria Devil May Cry, Indiana Jones si Tomb Raider.

| Elis775 a răspuns:

Prince Of Persia The Two Thrones