| razvan_1141 a întrebat:

Salut,

Acum cateva zile mi-am cumparat un laptop hp g62. 2-3 zile a mers bine dupa aia nu a mai mers. Cand apas pe buton sa-l pornesc, ventilatorul porneste sta 2-3 secunde si se opreste.

Stie careva ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Si mie se intampla asa deseoritongue
Eu scot bateria de obicei si o las cam juma` de ora...o bag inapoi si dupa` merge normalltongue...
Sau il pun pe tati sa imi curetze ventilatorulhee hee

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da-i trei picoare si 2 palme si o sa vezi ce o sa mearga-:-P AM GLUMIT. Acum serios, daca nu iti merge du-l repede la garantie sa ti-l rezolve.

| express11 a răspuns:

Ventilatorul porneste atunci cind se incalzeste laptopul. porneste prima data ca o verificare.

| AlxMro a răspuns:

Du-l la garantie, pentru ca s-ar putea sa ai probleme in viitor.