| Darky_8543 a întrebat:

Saluthappy acum cateva zile mi-am pierdut telefonulsad. e vorba despre un Nokia c6-00 big grin.de exempluthinking ma pot duce la un orange shop si sa intrebthinking daca imi poate gasi telefonul cu un anumit progthinking sau nu exista asa ceva?
Ast raspuns cat mai repedebig grin

Multumesc >anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| AndreiP98 a răspuns:

Mi se pare ca exista ceva care poate sa iti urmareasca cartela sau abonamentul prin GPS si sa localizeze. Dar e folosit numai de astia de la 112, urgente si cred ca si serviciile secrete. Nu e folosit pentru orice oameni. Pe scurt ia-ti adio de la telefon

8 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

In cel mai rau caz politia poate sa faca asta dar de obicei politia nu face nimic stau ca momaile fate ca nu l-ai avut si ca acum vrei sa-ti iei telefon si te duci si iti iei altu da-mi si mie funda big grin

| MoonLight a răspuns:

In primul si in primul rand trebuie sa anulezi nr de telefon.:p si dupa te poti interesa la politie.La Orange shop n`ai ce face daca nai gps

| Chris a răspuns:

Nu se poate. Ti se poate detecta cartela, dar de la politie si e nevoie de multe foi si hartagorii, din cate stiu eu. In plus, daca ti-a gasit cineva telefonul, avand in vedere ca l-ai pierdut de cateva zile, e clar ca a aruncat cartela si l-a pastrat. Tot ce mai poti face e sa suni sa iti anulezi abonamentul-in caz ca ai unul, pentru ca s-ar putea sa te trezesti cu o factura imensa. Stiu ca nu e ceea ce ai vrea sa auzi, dar asta e, trebuie sa te resemnezi. Ai grija data viitoare!

| Armaghedon7 a răspuns:

Salut...exista stiu ca patise unchiul meu la fel cu tot un Nokia parca.
Faza era ca el avea GPS pe Nokia si i lau localizat.

| summertime a răspuns:

E posibil sa aiba un astfel de program.Totusi,incearca.Daca l-ai cumparat de la ei sau ai cartela Orange e posibil sa aiba un astfel de program. Sper sa-ti gasesti telefonul!

| 1ce a răspuns:

Lui varu-meu i-a fost furat telefonul.El s-a dus la politie si in cateva zile i-a fost adus inapoi.

| barbiedoll_2931 a răspuns:

Daca ai GPS pe tel atunci poti sa il gasesti dar presupun ca iti trebuie sh actele la el ca sa specifici ca e qmparat de tine... adica sa ai dovada ca e al tau

| Darky_8543 explică:

Nu'i problema de telefonrolling on the floor mai am un xperia x10blushing
dar am vrut sa stiu daca exista chestia astathinking
:d