| BestOfTheBest a întrebat:

Salut, acum cateva zile mi-am reinstalat windowsul si in D mi-a aparut un folder cu numele "7da5af7530fb8f9f88a79fe2684a" si nu merge sters. mi-au mai aparut din astea in trecutoh go on zice`timi un program sa pot sa il sterg si cum sa nu imi mai apara ca ma disperastraight face

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Daca te incurca ascunde-l

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Unlocker
dar nu e prea bine sa le stergi, de obicei apartin windowsului.

| NewLife18 a răspuns:

Este ceva din sistem, nu ai de ce sa il stergi, lasa aceasta obsesie de o parte.Bafta

| BestOfTheBest explică (pentru NewLife18):

Ma incurca.

| BestOfTheBest explică (pentru Anonymus314):

Uite la asta nu m`am gandit. mersi ai o berehappy

| Anonymus314 a răspuns (pentru BestOfTheBest):

Daca te incurca ascunde-l