| Overom a întrebat:

Salut, acum ceva timp am blocat o persoana pe Facebook, ieri am intrat la setari ramura block, i-am dat deblocare, am incercat sa caut persoana respectiva dar nu o gasesc, i-am spus acelei persoane sa imi trimita link-ul de la pagina ei si cand l-am accesat mi-a dat ca pagina este inexistenta si nu mai stiu ce ca si cum inca ar fi la block, ce sa fac sa pot gasi acea persoana ca m-am uitat foarte atent la lista unde sunt persoanele blocate si nu e acolo imi arata ca e scoasa

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca ai scos persoana de la block si prin accesarea link-ului direct catre pagina de profil a acesteia intervine eroarea "pagina inexistenta", nu inseamna decat ca persoana respectiva te are la block.

| christos1234 a răspuns:

Trebuie sa iesi de pe cont si sa intri inca o data.

| theo1 a răspuns:

Pai...si mie mi s-a intamplat dar dureaza ceva timp pana cand vei putea accesa pagina lui/ei... oricum nu o sa il/o ai la prieteni...gaseste o alta modalitate de a comunica... temporar