| FoxGames a întrebat:

acum o saptamana mi-am luat acest pc (mai jos). De ce imi merge CS:GO cu maxim 20fps?

AMD Fx-6300 six-core processor

Placa video Sapphire Radeon R9 270X Dual-X OC 2GB DDR5 256-bit

Placa de baza ASRock 980DE3/U3S3 R2.0

Memorie ram 4

11 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta de 2 ori si ti s-a raspuns, esti bazauc? Ai probleme de intelegere?

| FoxGames explică (pentru K0sti):

Nu e aceeasi intrebare, vezi-ti de treaba ta.

| K0sti a răspuns (pentru FoxGames):

Raspunsurile pe care le-ai primit sunt valabile si pentru intrebarea asta, intrebare care e deja cuprinsa in seria de intrebari anterioare!

| FoxGames explică (pentru K0sti):

Nu e nimic folositor, am lasat minecraft-ul, nu am mai folosit doar un nucleu si nu a ajutat deloc.

| K0sti a răspuns (pentru FoxGames):

Ai Google, foloseste-l taicule!
http://steamcommunity.com/......433347164/

| FoxGames explică (pentru FoxGames):

Un update de BIOS ar ajuta?

| SamuraiOkami a răspuns:

Incearca asta:Start-msconfig-boot-advanced options-Acolo ai ceva cu number of processors-da la cel mai mare numar

| FoxGames explică (pentru SamuraiOkami):

Nu s-a modificat nimic, totusi un update de BIOS ar ajuta? am schibat rezolutia la cs:go in cea mai mica si la fel merge nici macar o schimbare.

| SamuraiOkami a răspuns:

Numai la cs:go sau si la alte jocuri?

| FoxGames explică:

Ma ajuta cineva?

| FoxGames explică:

Si la altele, dar la cs:go merge greu cand il pornesc, dar daca dau restart merge, asta cun sa rezolv?