| nicola90 a întrebat:

Acum vreo luna sau doua a inceput sa-mi apara direct ce deschid PC-ul fereastra cu contrastul.(Am windows XP).Eu am niste butoane in josul ecranului de unde setez contrastul.Si fereastra aia a inceput sa-mi apara tot timpul. Uneori mai dispare dar reapare in scurt timp.La butoanele acelea din josul ecranului am un buton exit care stinge fereastra cu contrastul.Dar dupa ce iau degetul de pe buton apare dinou.Am incercat sa reglez contrastul de la butoanele din josul ecranului, dar de exemplu eu fac contrastul 50 si el scade singur la 0. Zici ca unitatea face ce vrea ea.Si tot incerc sa-l sting dar el tot apare.(Si acum stau cu contrastul aprins). Chestia asta ma innebuneste.Cand trebuie sa citesc sau sa fac ceva trebuie sa stau cu degetul pe exit ca sa dispara fereastra aia.

Răspuns Câştigător
| M3taX a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme cu butoanele de la monitor. Du-ti monitorul la un specialist si spune-i ce probleme ai cu el, sau, poti sa cumperi alt monitor; dar mai bine il repari big grin.