| AditaaF a întrebat:

Salut,acum vreun an de zile am spart o tableta Allview Ax3Party. M`am pus pe ea,si a pocnit in mijloc in multe multe bucatele,ca un geam spart,dupa ce am spart`o,Tot imi mai apare poza, iar daca o misc de pe o parte pe alta se misca imaginea. Iar de incarcat se mai incarca doar pana la 36%. Dupa cum reactioneaza ea,e vreo sansa ca displayul sa fie inca bun? iar doar "digitizorul", cred, sa fie spart (cel care protejeaza displayul,e ca o sticla)? Daca da, imi puteti spune cat ar costa reparatia?

Răspuns Câştigător
| iNowGSM a răspuns:

Salutare,

Deci sa inteleg ca imaginea se vede ok (fara puncte, dungi etc.), iar touchscreenul (digitizerul, partea care preia comenzi) este sparta.

Daca da, te putem ajuta cu inlocuire 80 lei + 30 lei montaj.