| Anonim1237 a întrebat:

Adresez o intrebare celor care se pricep in domeniul sistemelor audio...
As vrea sa imi cumpar o boxa noua doar ca am ajuns intr.un impas si nu ma pot hotara intre : SONY GTK-XB90 sau SONY MHC-V11.
Am tot cautat videoclipuri sa le compar le.am ascultat pe ambele dar nu pot ajunge la o concluzie...
Ma puteti ajuta? ????????????
Daca detineti una din ele cum se aude? Spuneti orice e legat de aceste 2 boxe.
Sau daca nu va pricepeti voi spuneti-mi un site pe care as putea intreba si sa primesc un raspuns bun...
Mersi!
Cel care ma va ajuta sa ma hotarasc peimeste funda ????

Răspuns Câştigător
| Cristizz21 a răspuns:

Am un SONY GTK-XB90 si sunt foarte multumit de ea ce e drep, putin cam scumpa. pe Youtube gasesti foarte multe "reviews" despre ambele.

| Anonim1237 explică (pentru Cristizz21):

Stiu...Am vizionat foarte multe videoclipuri cu probe cu aceste boxe. Cred ca voi alege acest model.
Iti cer un detaliu. Cum sunt inaltele? Formeaza o ambianta placuta impreuna cu bass-ul?

1 răspuns: