| clique a întrebat:

ajutati-ma si pe mine careva.am un tel nokia 5800 XM si i-am dat sa revina la setarile din fabrica si acum nu se mai aprindestraight face. ce ii pot face? astept raspunsuri eventual de la cineva care are sau a avut acest tel!

1 răspuns:
| RKKrosomCorLeone a răspuns:

Du-l si tu la reparat la cineva sau de unde l-ai cumparat, sau unde este/a fost codat ( Orange, Cosmote, Vodafone ) tu singur nu ii poti face nimic. Dar daca nu se aprinde este grav! S-ar putea sa nu se mai aprinda niciodata. Dar iti tin pumnii la reparat big grin